بهداشت و درمان دیجیتال

مراقبت های بهداشتی دیجیتال یک روش جدید درمان پزشکی مدرن است که کامپیوتر و فناوری اطلاعات رو به سمت تمامی مراحل پزشکی است.علاوه بر این، منابع دستگاه های پزشکی و متخصصان پزشکی می تواند به اشتراک گذاشته شود، و در کل زنجیره نقاط قوت به شکل رقابتی در حال افزایش است.

مکان های مورد استفاده

Medical Diagnostics
Medical Diagnostics
Emergency Room
Emergency Room
Medical Inspection
Medical Inspection
Digital Treatment
Digital Treatment

Intel® Atom™ C2000 series processor
استفاده از آخرین پردازنده اینتل اتم ™ C2000 و فن آوری های پیشرفته تولید 22 نانومتر. استفاده از فناوری فوق العاده بالا، دستیابی به بهره وری انرژی بسیار عالی ، از بین بردن وضعیت "سه گانه " سرور های قدیمی (هزینه بالا، مصرف انرژی بالا، و هزینه های بالای مدیریت)

قابلیت اطمینان فوق العاده بالا
سپری کردن چندین آزمایش در تاثیر دمای بالا و پایین سخت، اطمینان در سراسر ساعت پایدار در حال اجرا را حاصل میشود. تست سناریو و آزمون ثبات ذخیره سازی مورد نیاز، 100٪ اعتماد و ذخیره سازی داده ها با پایداری بسیار را ارائه میدهد.

گسترش کلان داده
استفاده از تراشه های کنترل ساتابا کارایی بالا، پشتیبانی تا 14 پورت ، و پیاده سازی راه اندازی سریع ساخته شده در رابط mSATA . افزایش تعداد دیسک های سخت ,پشتیبانی با استفاده از کارت RAID روی تراشه های پردازنده PCIe ، به حداکثر رساندن ظرفیت ذخیره سازی طولانی و اعمال نفوذ قدرت سخت افزاری از مزیت های آن است.

کیفیت بالا/مدیریت گواهی نامه

زمینه های کاربرد

راه حل های مجازی سازی Giada در هتل دیجیتال
خلق بانک با استفاده از مجازی سازی Giada
Giada I200 کاربردی در مرکز خرید بیلبوردها
Giada i39B کاربردی در حمل و نقل
بازگشت به بالا